אדור פרוייקטים

באדור, הבתים שאנחנו בונים, הם כאלה שהיינו רוצים לגור בהם בעצמנו, ולכן חשוב לנו שיהיו מושלמים.
השאיפה לשלמות היא המוטו שלנו, תפיסת עולם המנחה אותנו בכל שלבי התכנון והביצוע, החל מבחירת המיקום לכל פרויקט, דרך גיבוש הצוות המקצועי ועד השלמת הבנייה.

אנחנו יודעים שבתים מושלמים, נוצרים על ידי אנשים נלהבים, אחראיים, קפדניים ודייקנים. לכן לפני כל פרויקט, אנו מרכיבים ‘נבחרת איכות’ – צוות של אדריכלים, מהנדסים ואנשי מקצוע מהשורה הראשונה בתחום, הפועלים בשיתוף פעולה מופתי, בניהולו של אביגדור אהרוני – המנכ”ל והבעלים של החברה. משלב התכנון ועד הביצוע, כל פרט בבניית הפרויקט, נבחן בזכוכית מגדלת ומונח בזהירות במקומו, בפיקוחם האישי של מנהלי החברה.
גם לאחר שבניית הפרויקט הסתיימה, החברה ממשיכה ללוות את לקוחותיה בנאמנות ובמסירות.
מאז הקמתה בשנת 2009, יזמה והקימה חברת אדור מספר פרויקטים ברחבי הארץ. החברה נמצאת בתהליך צמיחה מתמיד ונהנית מאיתנות פיננסית, המעניקה ללקוחותיה בטחון ושקט נפשי.
כחברת בוטיק, שחרתה על דגלה את נושא השירות האישי, אנו מקפידים להקדיש תשומת לב מיוחדת לכל לקוח, להיות קשובים לצרכיו ולעשות את המקסימום על מנת להעניק לו את בית חלומותיו.
אם גם אתם, כמונו, לא מוכנים להתפשר על חוויית מגורים שהיא פחות ממושלמת, אתם מוזמנים לבחור לכם בית באחד הפרויקטים שלנו.

אביגדור אהרוני – בעלים ומנכ”ל החברה.

בעל תואר שני בכלכלה מהאוניברסיטה העברית בירושלים.
אביגדור הינו איש נדל”ן מנוסה, בעל רקורד עשיר בתפקידים בכירים, בחברות הבנייה והייזום המובילות בישראל.
ניסיונו המקיף במגוון תפקידים רחב, העניק לו ידע מעמיק ומומחיות רבה בייזום, בניה ופיתוח, שיווק וניהול פרויקטים בענף הנדל”ן.
כמנכ”ל החברה ובעליה, מקפיד אביגדור להיות מעורב בכל פרויקט באופן אישי, תוך שהוא משלב בין קפדנות בלתי מתפשרת, לאהבה אמיתית למקצוע.

תפריט