1

בנייני בוטיק

1

קומות

1

דירות

לגדול במושבה זה משהו שמרגישים בפנים.

זה ריח האדמה הרטובה אחרי הגשם, זה בית עץ בגן ורחובות פסטורלים, זה קפיצות בשלולית עם כל הילדים או הפעם ההיא שנשארת כל אחר הצהריים אצל חבר בהמשך הרחוב. לגדול במושבה זה משהו שמרגישים בפנים ומלווה אותנו גם כשאנחנו גדלים, זכרון של ילדות במקום שהוא קטן, חם ואוהב, מקום שהוא תמיד גם קצת געגוע לבית…

תאהבו את המושבה, תאהבו יותר את פרויקט הבוטיק

מערבה הינו פרויקט הכולל 8 בנייני בוטיק מעוצבים, שתוכננו על ידי משרד האדריכלים ״סנדרוביץ אדריכלים ותכנון ערים״.
תמהיל הפרויקט כולל בסך הכל 137 דירות שייבנו ב-8 בניינים.
שלושה בניינים בני 6 קומות וחמישה בניינים בני 5 קומות. בכל בניין יהיו 4 דירות בקומה טיפוסית, זאת בנוסף ל-41 דירות מיוחדות שייבנו בפרויקט, הכוללות דירות גן מרווחות ופנטהאוזים מעוצבים בני 5 חדרים.

תאהבו את המושבה, תאהבו יותר את הסביבה

מאז הקמתה, היתה גן יבנה ישוב כפרי פסטורלי עם חיבור עמוק לאדמה. מוקפת בפרדסים ומטעים ועם קהילה שורשית וערכית, הציעה גן יבנה לתושבים חוויית מגורים של מושבה, לא מעט בזכות הבנייה הנמוכה, חיי הקהילה החמים והמרחבים הירוקים שסובבים אותה.
לצד הישוב הותיק מוקמת בימים אלו בגן יבנה שכונה חדשה, הגובלת באזור השדות והמטעים המערבי.
גן יבנה המערבית, משמרת את האופי הפסטורלי של גן יבנה בחיי הקהילה, בחיבור לטבע ולנוף הפתוח. השכונה עתידה לכלול 1,600 בתי אב, שיוקמו לצד פארק ירוק ענק,שבילי אופניים, מבנים קהילתיים, מבני ציבור, בתי ספר וגני ילדים.

תאהבו את המושבה, תאהבו יותר את המיקום

גן יבנה נמצאת במיקום מושלם, המאפשר לכם ליהנות מכל היתרונות של מושבה שקטה וירוקה לצד קירבה ונגישות לצירי התנועה הראשיים: כביש 4, כביש 6 וכביש 431, גישה מהירה לקריית ההייטק של אשדוד וקירבה לתחנת הרכבת ׳עד הלום׳, שתביא אתכם למרכז תל-אביב בתוך 50 דקות.

תאהבו את המושבה, תאהבו יותר את חיי הקהילה

השכונה החדשה של גן יבנה מאפשרת לכם להצטרף לקהילה ותיקה, מבוססת ואיכותית, קהילה שורשית וחמה. שפע של הזדמנויות ואפשרויות מחכות לכם ולמשפחתכם עם שלל חוגים, פעילות לילדים ולנוער, מרכזי ספורט ופנאי.
האוירה המלוכדת ותחושת הקהילתיות הם סוד הקסם שהופך את גן יבנה למקום מבוקש ונחשק למשפחות צעירות. זהו המקום המושלם למי שרוצה ליהנות מכל האפשרויות, מבלי לוותר על השקט והחלום של בית במושבה.

דירות גן ופנטהאוזים: תוכניות דירה

תפריט